
zeemeeuwen onze stadsgenoten
Vanmorgen stopte er een auto voor een zebrapad. Op zich al bijzonder genoeg, want de gemiddelde automobilist zoeft zonder blikken of blozen bejaarden van hun sokken als ie de kans krijgt. Heks kan het weten. Ik heb al twee auto’s in mijn nek gekregen de laatste jaren, omdat ik wel stop voor mijn overstekende medemens.

in hun nieuwe habitat
Tegenwoordig kijk ik dus wel drie keer uit voordat ik zomaar stop voor een zebra. Ik verzeker me er eerst van, dat de persoon achter met goed zit op te letten. Zoniet, jammer voor de voetganger. Die moet dan maar even wachten met oversteken. Deze nek kan er echt geen trauma meer bijhebben….
Vandaag stak er een zeemeeuw over, met een enorme croissant in zijn snavel. Parmantig liep hij over het zebrapad naar de overkant. Richting bakkerij. Misschien om te klagen over de kwaliteit van dit gevonden broodje? Was de buit uit een opengepikte vuilniszak soms oudbakken? Wie zal het zeggen. Voordat de meeuw bij de bakker naar binnen kon lopen, werd hij aangevallen door een paar snode soortgenoten.

Trotse moeder met jongen: Gegarandeerd geluidsoverlast voor de buren!!!!!
‘Hier met die croissant, egoïstische flutmeeuw’, schreeuwden ze naar hem met hoge gilgeluiden. Krijsend vlogen ze rakelings over onze hoofden, nog voor ik een goede foto had kunnen maken. In de lucht werd de lekkernij alsnog min of meer verdeeld.

Misschien gestolen van een ontbijttafel?
Ysbrandt liep hoofdschuddend naast me. Hij kent dit soort zorgen natuurlijk niet, zijn kostje is gekocht. Elke dag lekker rauw vlees en gezond snoep, zoals pensstaafjes of stukjes lebmaag. En gestolen kattenbrokjes als de vrouw even niet oplet…..

Stembevrijding kan hier nog een puntje aan zuigen
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.