Hallo, hallo, eend hier. Snatersnater. Ik woon in de Grote Vijver in Het Leidse Hout. Samen met vele andere vreemde vogels. Best relaxed hoor, alleen in het voorjaar is het een gekkenhuis. Dan stikt het hier van het nakroost. Begrijp me niet verkeerd, ik doe graag mee aan de voorbereidingen, met bijzonder veel plezier zelfs….. Maar dat gepiep en gespatter van al dat grut hoeft voor mij niet.
Een gast, waar je een beetje mee moet uitkijken is Zwaan. Je kan wel met hem lachen, maar je moet hem niet tegen je krijgen. Een oplawaai van zijn vlerken maakt je vleugellam waar je bij staat…. Maar hij houdt wel lekker die klierige meerkoetjes op afstand.
Vandaag waren er mensenkinderen met brood. Joepie, lekker. In no time zitten we allemaal in de goede hoek van de vijver. We spatteren elkaar om de oren, waarbij Zwaan natuurlijk weer zwaar in het voordeel is. Ik ben gelukkig veel sneller.
Brood is voor ons echt junkfood trouwens. We worden er dik en geil van. Onze sexuele cyclus raakt in de war en wij echte manneneenden bestijgen onze vrouwtjes nu het hele jaar door. Soms met verdrinking van de dame in kwestie tot gevolg. Vanwege ons overgewicht natuurlijk……
Stomme hond was er ook weer bij, moest zich natuurlijk even laten gelden. Vervelend blafbeest. Snork.
Die kinderen kunnen er ook wat van; plagen. Eerst geven ze je een lekkere boterham en vervolgens rennen ze zwaaiend met hun rare stakerige vleugels achter je aan. Gelukkig kunnen ze niet zwemmen en van vliegen bakken ze ook niet veel. Snerk.
Ach, wat een lekker suf leventje hebben we hier in onze biotoop. Om de hoek woont een amoebe, die maakt nog minder mee….. Hoewel ze vanavond bij vrienden heeft gegeten.
Een onverwacht genoegen. X belde vanmiddag en een paar uur later schoof heks aan tafel in heerlijk gezelschap. Het werd een bijzondere avond met prachtige gesprekken. En heerlijke kip, alles binnen dat hopeloze dieet van mij.
Hoera voor True!
Hallo, hallo, kip hier. Ik lig in een Römertopf met aardappelen en worteltjes. Ik ben nogal gaar.
Gaar is heks ook, En licht melig. Ach ja, vandaag ben ik me er eendje……
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.