Spring naar de primaire inhoud

recepten van de toverheks

cheer yourself up, toverformules voor een vrolijk leven

Hoofdmenu

  • Één
  • van alles
    • zelfportret
    • Thay 2006
    • Vloedlijn
    • Tromvrouw
    • Lang zullen we leven
    • Glashelder
    • Interzijn
    • De Griffelheks
    • Wonen in mijn lijf
    • Leve de dood
    • No mud, no lotus
  • heksen en kikkers
    • Bochelgeheimen
    • Lentevreugd in kikkerherfst
    • Lente
    • Heksenpassie
    • Loslippig
    • Kikkerprins
    • Kikkerliefdeslied
    • Kikkerdroom
    • Ontwaken uit winterslaap
    • Sterrenstof
    • Kikkerrequiem
  • en nog wat passie
    • Slaapliedje voor onderweg:
    • Heksendate
    • Maanvrouw
    • Grote man van de nacht
    • Bultrugballade
    • Loslippig
    • Spinnenlied
    • Stille maan
    • Droom
    • Zalmballade
    • Zondige zalm
    • Vreemde vis
    • MOEDER MAAN
  • versje voor…
    • Versje voor als het tegen zit….
    • Voor Wenjun: Wei’sunday
    • Kukelekulied voor Marie Claire
    • Episch ume bushigedicht voor N.
    • Voor Fiederelsje
    • Voor Fiederelsje
    • Voor Frogs
    • Voor Moon
    • voor Camille
  • STEENVROUW
    • Steenvrouw
    • Belgisch Blauw
    • Waar gehakt wordt
    • geduldig Belgisch Blauw
    • Steen in ons
    • Steenkind
    • Geen genade meer
  • FAVORIETEN
    • De Godin, respect voor het vrouwelijke, Maxima, onze zogenaamde koningin, vreemde handen op bekende billen, vingervlugge burgermeester Fred de Graaf en de vrouw van Bouterse…… Er zit nog zoveel scheef is onze wereld!
    • Sterke vrouwen en slangen, waar je voor moet oppassen. Gevaarlijke types in het algemeen. Ondanks richtlijnen van Oprah en Thich Nhat Hanh en gedril van dr. Phil word je meestal door schade en schande wijs. Tenzij je een platworm bent.
    • Filmpjes
      • A new movie from Heksenketel films! Ysbrandts little coquettish girlfriend, Arale or Rice Cookie, will soon leave to go to Japan….. A film to remember her!!!!
      • TRAILER nieuwe productie van HEKSENKETEL FILMS is uit! Komt dat zien! Aandoenlijke taferelen en ware kattenliefde…..
      • Film kitten Aafje ontdekt de wereld
      • Film kitten ThayThay op de bak in tent
    • “Eén Smaak” – een boeddhistische uitdrukking van de ervaring van Eenheid.
    • WORMEN EN BACTERIëN: Andere dimensies zijn dichterbij dan je denkt…….
    • Kerstimpressies van de Toverheks met Tanneke…..
    • SCHIMMIGE SCHEMERHEKSJES IN DE MIST
    • Wat was er eerst, de kip of het ei? Raar eigenlijk, dat je nooit hoort: Wat was er eerst, de haan of het zaadje? Dat geeft toch weer te denken op zo’n duffe zondag….
    • PIETER PIK VOOR AL UW ZAAD
    • ALTIJD AL EEN OUWE BOK WILLEN ZIJN, MAAR NU IS ER TOCH IEMAND, DIE DE HONNEURS VOOR ME WAARNEEMT….
    • FERGUUT DE ENORME ZWARTE BOERENRIDDERKAT VERBLIJFT IN RIDDERZAAL IN DIERENTEHUIS HOORN
    • KLEURRIJKE TAFERELEN OP LEIDSE MARKT EN BLUTTE HEKS GERED DOOR ILIAS
    • Loflied op De Godin, De Grote Moeder, Moedertje Aarde aan wiens borst we allemaal eens hebben gelegen, ook de nieuwe paus!!! Lang geleden….

Berichtnavigatie

← Vorige Volgende →

Een hacker? Het moet niet gekker worden. Maar het kan altijd gekker…. Heks neemt maatregelen.

Posted on 19 januari 2016 by lagriffeheks

Vandaag krijg ik een vriendschapsverzoek van een vriend van me. ‘We zijn al vrienden, word je soms gehackt?’ schrijf  ik hem terug op zijn al bestaande identieke account. Ik ben niet de enige met die reactie. Ook anderen zijn stomverbaasd door een recent vriendschapsverzoek van hem. Er is vast iets niet pluis!

De laatste tijd gebeuren er de meest vreemde dingen op mijn eigen Facebookaccount. Vrienden verdubbelen waar ik bij sta. Ik krijg malafide post over misgelopen erfenissen van niet bestaande familieleden.  Ik heb opeens een enge ‘vriendin’, wiens vriendschapsverzoek ik nooit heb geaccepteerd. Ze zet gruwelijke gewelddadige vrouwonvriendelijke foto’s op mijn tijdlijn…… Ook op mijn blog krijg ik een uiterst ranzige reactie. Tijd voor een onderzoekje dus.

De nerd-neef wordt ingeseind. Als er iemand is die me kan vertellen wat hier aan de hand is is hij het wel. Ook doe ik aangifte van stalking. Een heel gedoe natuurlijk, want je zit zo weer een halve dag op het politiebureau. Maar ik neem gewoon het zekere voor het onzekere. Een IP-adres is zo achterhaald uiteindelijk. Maar je kunt het beter niet zelf doen, want sommige zaken zijn nu eenmaal strafbaar…..

Gelukkig nemen ze mijn verhaal serieus. Vooral na het zien van de walgelijke plaatjes. Er wordt zelfs een melding opgemaakt! Het valt me weer alles mee!

Zelfs als je het hacken niet zelf doet, maar iemand opdracht geeft kun je behoorlijk in de problemen komen omdat er sprake is van deelneming o.b.v. art. 48 Sr. In Engeland is iemand veroordeeld tot een’ Jaar gevangenisstraf wegens hacken Facebook-account‘…….

Intussen maak ik me niet al teveel zorgen. De boel is intussen weer goed beveiligd. Ik kan ook gewoon een tijdje offline gaan. Bovendien heb ik werkelijk niets te verbergen. Het moet echt supersaai zijn om Heks te stalken, want mijn amoebe-leventje stelt nu eenmaal weinig voor.

Misschien is het louter bedoelt om me de stuipen op het lijf te jagen….. Sommige mensen hebben nu eenmaal niets beters te doen dan te proberen anderen het leven zuur te maken. Ik heb ooit zo’n buurman gehad.

De man was zelf te sneu voor woorden, dus concentreerde hij zich over het algemeen op iemand anders. Die kreeg dan jarenlang de volle laag. Ooit was het mijn knappe bovenbuurvrouw: Hij ging haar te lijf, strooide rare verhalen over haar rond, mepte deuken in haar auto…… De auto is zelfs een keer gestolen! Een stokoud bakkie vol deuken!!!!!! Heel onwaarschijnlijk…….

Heks is ook een tijd flink aan de beurt geweest. Hij ging me te lijf, strooide rare verhalen over me rond in de buurt, mepte deuken in mijn auto….. Origineel kun je de stumper niet noemen. Voorspelbare gekte. Geprogrammeerde idioterie.

Uiteindelijk heeft hij weer een nieuw slachtoffer gevonden in de vorm van een vriendin aan de andere kant van Nederland. Hoera! Wat mij betreft had zijn nieuwe slachtoffer op de maan gewoond! Het arme mens zal er later wel goed spijt van hebben gekregen ooit met die creep in zee te zijn gegaan……

Wat een armoedig bestaan: Je zult je leugenachtige eigen kop maar elke dag in de spiegel moeten zien. Dat lijkt mij pas het echt schrikken……

 

 

 

Share this:

  • Pinterest
  • E-mail
  • Tumblr
  • Twitter
  • Reddit
  • WhatsApp
  • Print
  • Pocket
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Telegram
  • Skype

Vind ik leuk:

Like Laden...
Dit bericht werd geplaatst in familie en vrienden, fulmineren, heksenverhalen en getagged aan de andere kant van Nederland, aangifte van stalking, al bestaande identieke account, Als er iemand is die me kan vertellen wat hier aan de hand is is hij het we, als je het hacken niet zelf doet, maar iemand opdracht geeft kun je behoorlijk in de problemen komen, amoebe-leventje stelt nu eenmaal weinig voor, arme mens zal er later wel goed spijt van hebben gekregen, armoedig bestaan, auto is zelfs gestolen, boel is intussen weer goed beveiligd, concentreerde hij zich over het algemeen op iemand anders, Dat lijkt mij pas het echt schrikken, Een hacker, een tijd flink aan de beurt geweest, enge 'vriendin', gebeuren er de meest vreemde dingen op mijn eigen Facebookaccount, gehackt, Gelukkig nemen ze mijn verhaal serieus, Geprogrammeerde idioterie, ging haar te lijf, gruwelijke gewelddadige vrouwonvriendelijke foto's, halve dag op het politiebureau, heel gedoe natuurlijk, Heel onwaarschijnlijk., heks, het moet niet gekker worden, in Engeland, IP-adres is zo achterhaald, Jaar gevangenisstraf wegens hacken Facebook-account'., je leugenachtige eigen kop maar elke dag in de spiegel moeten zien, knappe bovenbuurvrouw, kreeg dan jarenlang de volle laag, kunt het beter niet zelf doen, want sommige zaken zijn nu eenmaal strafbaar, louter bedoelt om me de stuipen op het lijf te jagen, maak ik me niet al teveel zorgen, malafide post, man was zelf te sneu voor woorden, mepte deuken in haar auto, misgelopen erfenissen van niet bestaande familieleden., moet echt supersaai zijn om Heks te stalken,, na het zien van bepaalde plaatjes, neem gewoon het zekere voor het onzekere, neemt maatregelen.m, nerd-neef wordt ingeseind, niet de enige met die reactie, nieuw slachtoffer gevonden in de vorm van een vriendin, nieuwe slachtoffer, nooit heb geaccepteerd, op de maan gewoond!, op mijn blog krijg ik een uiterst ranzige reactie, Origineel kun je de stumper niet noemen, recent vriendschapsverzoek, Sommige mensen hebben nu eenmaal niets beters te doen dan te proberen anderen het leven zuur te maken, spijt ooit met die creep in zee te zijn gegaan, sprake is van deelneming o.b.v. art. 48 Sr, stokoud bakkie vol deuken, stomverbaasd, strooide rare verhalen over haar rond, Tijd voor een onderzoekje, tijdje offline gaan, vast iets niet pluis, Voorspelbare gekte, Vrienden verdubbelen waar ik bij sta, vriendschapsverzoek van een vriend, werkelijk niets te verbergen, wordt een melding opgemaakt, zet gruwelijke foto's op mijn tijdlijn door lagriffeheks . Bookmark de permalink .
Follow recepten van de toverheks on WordPress.com

Blog statistieken

  • 439.248 hits

Voer je e-mailadres in om deze blog te volgen en om per e-mail meldingen over nieuwe berichten te ontvangen.

Voeg je bij 103 andere volgers

Blog op WordPress.com.
  • Volg Volgend
    • recepten van de toverheks
    • Doe mee met 103 andere volgers
    • Heb je al een WordPress.com-account? Nu inloggen.
    • recepten van de toverheks
    • Aanpassen
    • Volg Volgend
    • Aanmelden
    • Inloggen
    • Korte link kopiëren
    • Deze inhoud rapporteren
    • View post in Reader
    • Beheer abonnementen
    • Deze balk inklappen
 

Reacties laden....
 

Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.

    loading Annuleren
    Bericht niet verstuurd - controleer je e-mailadres!
    E-mail-controle mislukt, probeer het opnieuw
    Helaas, je blog kan geen berichten per e-mail delen.
    %d bloggers liken dit: