Vandaag ben ik zo gaar als boter. Maar ik heb wel vrij goed geslapen, hoera. Om 10 uur staat Steenvrouw op de stoep. we drinken koffie en kletsen een beetje bij. Ze vertelt over de vernissage van alweer een tentoonstelling. Er hangt nu ook werk van haar op de sociëteit van de roeivereniging. Met op de uitnodiging een gedicht van Heks!
Morgen ga ik een kijkje nemen. Samen met mijn vriendin. We prikken een tijd en nemen afscheid. Ze gaat lekker hakken, deze kleine beeldhouwster. En Heks gaat een enorme ronde fietsen met Varkentje. Het is prachtig weer. Hij heeft er zin. Mijn elektrische fiets is eindelijk weer gemaakt. Dus ik laat hem goed rennen. Uitgeteld ligt hij later tevreden in zijn mand op een kluif te kauwen. Zijn dag kan niet meer stuk.
Nu is het zaak om boodschappen te doen. Op maandag geven ze 10% korting in de natuurwinkel. De moeite waard om gebruik van te maken. Ik sleep een hele kar vol gezonde producten m’n huis in. Goeie hemel, wat ben ik alweer moe.
Even een tukje dan maar. De accu is aardig leeg. Uren later word ik weer wakker. Het is alweer tijd voor een uitlaatronde….
Gisteren zag ik een programma op TV over een meisje met een zeldzame aandoening. Regelmatig valt ze in slaap en blijft dan weken onder zeil. Met grote moeite krijgen de ouders er dan een maaltijd in. De hersenen blijven in de slaapstand. Het arme kind heeft geen leven natuurlijk, want probeer maar eens een schoolopleiding af te ronden, als je om de haverklap verstek moet laten gaan.
Toch weet ze er iets van te maken. Ze behaalt haar diploma en gaat dans studeren. Op de momenten, dat ze niet in coma ligt danst ze de sterren van de hemel. Alsof ze al die inertie wil compenseren… Een prachtig gezicht!
Heks slaapt ook heel wat af. En een dansopleiding zit er niet in met dit lijf. Maar ik zing! Hoewel ik vandaag een les heb gemist. Ik heb me in de dag vergist. Ja, sinds ik alles in de agenda van mijn Iphone zet gaat het een stuk beter met de afspraken. Maar ik moet het er natuurlijk wel GOED inzetten….
Volgende week echter heb ik weer een hele zangdag. Dansen met mijn stem. Er iets van maken in mijn leven. En wel iets leuks!
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.